Jaký koberec do dětského pokoje? Přece od Vopi

Máte doma malého předškoláka a rádi byste mu během léta vytvořili dětský pokoj, kde se mu bude nejen dobře učit, ale také skvěle relaxovat? Pravděpodobně již máte vybraný nábytek. Zapomenout byste však rozhodně neměli ani na kvalitní dětský koberec. Dětské kusové koberce by měly určitě ladit barevně s celým pokojem nebo alespoň použijte stejnou barvu v detailu na stěně nebo v drobných doplňcích. Právě správně zvolené barvy dovedou navodit příjemné pocit i umožnit dobré usínání.

Volba barvy do dětského pokoje je mnohem víc důležitá než do jakéhokoliv jiného pokoje Vašeho bydlení, neboť Vaše ratolest tráví v této místnosti nejvíce času. Bytový architekti doporučují použít do dětského pokoje koberec v optimistických pastelových barvách. Právě tyto barvy na dětských kobercích podporují u dětí jejich fantazii, radost i hravost. Dokonce je potvrzeno, že tyto koberce mají pozitivní vliv na dětskou přemýšlivost.

Dětský koberec je možné vybírat také podle dalších parametrů. Pravděpodobně budete brát zřetel na příjemný omak i praktickou údržbu. Koberce pro mladší děti můžete z pohodlí Vašeho domova vybrat prostřednictvím internetové prodejny společnosti Vopi. Prohlédněte si naše portfolio www.vopi.cz a vyberte si koberec z nepřeberného množství dětských pokojů s motivy pohádek a kreslených seriálů od Disneyho, infrastruktur měst i dětských společenských her. Oblíbené jsou také dětské koberce s motivem mapy světa. Spoustu legrace si Vaše děti užijí s koberci Torino Kids, na nichž mohou procestovat nejen celý svět, ale také zoologickou zahradu nebo planety.