Kvalitní střecha = obrovská úspora energií

Máte-li pocit, že vaše střecha potřebuje nutnou generální opravu, rekonstrukci nebo kompletní výměnu, neotálejte. Nestabilní a nekvalitní střecha znamená značné úniky energií, zatékání a narušení základní stavby domu, chaty či garáže. U novostavby se vyplatí investovat do špičkových materiálů a střešní krytinu prémiové kvality. Odměnou vám bude nejen nadčasový a stálý vzhled celého domu a ve výsledku samozřejmě i úspora za energie.

Bez střechy se neobejdete

Jaro je ideálním obdobím pro stavební práce a též rekonstrukce střechy. Precizní úprava střešní krytiny a krovů dokáže výrazně zvýšit životnost střechy. Stojíte-li před otázkou výběru pokrytí, máte na výběr z řady špičkových materiálů. U pálených tašek se hovoří o životnosti v rozmezí 80 až 100 roky. Oprava střechy nebo její kompletní rekonstrukce vyžaduje zásah odborníků, kteří dokážou posoudit stav a navrhnout ideální řešení. Kromě klasických pálených tašek lze volit též z povrchové úpravy. Ta může být potažena engobou či glazurou. V obou případech to znamená, že jsou na tašky naneseny směsi křemičitých látek a to ještě před samotným vypálením. Glazura působí leskleji než engoba, protože obsahuje větší procento křemičitých látek. Kromě estetického hlediska má vliv povrchová úprava rovněž na stálobarevnost střechy.

Střechy na klíč bez starostí

Jestliže vás zajímají střechy Praha, pak se obraťte na zkušené profesionály, kteří zajišťují kompletní klempířské, tesařské i pokrývačské práce. Pokud chcete přijít do hotového domu s novou střechou, otestujte střechy na klíč. Na základě vaší poptávky bude vytvořena přijatelná cenová nabídka a zpracován projekt ve 3D pro maximální představivost. Po úspěšné realizaci krovu přichází na řadu detailní klempířské práce a následné vybavení střechy střešní krytinou či dalšími doplňky. Novou střechu máte právě teď na dosah!