Odborné nátěry fasád

Pokud máte štěstí, nemusíte se o opravy nového domu zajímat dlouhé roky. Jenže o všem nerozhodnete úplně sami, protože právě počasí značně ovlivňuje stavbu. Neustále pracuje s použitými materiály a časem je dokáže značně poškodit. 

nátěry fasád Ostrava

Prodloužená životnost fasád díky nátěrům

Kdysi mohl patřit váš dům k nejkrásnějším v ulici, ale dnes jen přemýšlíte, jak ho znovu vylepšit. Nová fasáda vám udělá velkou radost, právě ta se totiž nejčastěji poškozuje, bledne, vypadá oprýskaně, omítka opadává, tvoří se různě velké praskliny. Sami si s tím neporadíte, ale existují firmy, které se již mnoho let zabývají čištěním a nátěry střech či fasád, aby zajistily jejich delší životnost.

Nátěry fasád Brno a v jiných městech probíhají pomocí nejmodernějších technologií a vy se nemusíte obávat, že budete mít kolem domu postavené lešení na dlouhou dobu. Vlastně se lešení vůbec nepoužívá, protože se více osvědčily vysokozdvižné plošiny a horolezecká technika, aby se pracovníci snadněji dostali i na těžce přístupná místa. 

Nátěry fasád rychle a kvalitně

Neznamená, že rychle odvedená práce bude nekvalitní, právě naopak. Stačí využívat efektivní způsoby práce a osvědčené materiály. Nátěry fasád Ostrava vsadily na airless technologii, tedy bezvzduchovou. Při srovnání tohoto moderního způsobu s nástřikem stlačeným vzduchem se o dost sníží ukapávání barvy, což má za následek vyšší kvalitu, ale zároveň také provedení samotného nástřiku mnohem rychleji. Svižnější provedení práce a nižší spotřeba barvy se samozřejmě projeví v ceně, opravy vás vyjdou levněji. Spolehnout se lze i na kvalitu, firma vám dokonce poskytne záruku až na pět let. Na zakázky se aplikují jenom kvalitní barvy s odolnými pigmenty. Vaše budovy získají zcela originální vzhled, když vsadíte na barevné designy. Na všem se předem dohodněte, cenovou kalkulaci získáte zdarma.