Prodej nemovitostí s lidským přístupem

Makléři obecně nemívají příliš valnou pověst, což je dáno mnohdy neférovým přístupem a zatajováním všech informací. Chcete ale prodat svou nemovitost, koupit vysněný byt a přitom se svěřit do rukou zkušeného týmu, kde máte záruku kvality, jistoty a profesionálního a zároveň empatického přístupu? Pak se obraťte na pražský tým realitních makléřek, jež se soustředí na Prahu 6 a všechny její části.

Prodej bytu Praha 6

Realitní kancelář Praha 6 připravuje nemovitosti na prodej, což znamená profesionální nafocení, 2D nebo 3D půdorys a zajištění homestagingu či video prohlídky. Cílem je co nejlépe vaši nemovitost popsat a vyzdvihnout její přednosti, jež přilákají vážné zájemce a osloví správnou cílovou skupinu. Ať už prodáváte byt, zajímají vás domy Praha 6, jsou reality Praha 6 skvělou volbou! Nemovitosti Praha 6 disponují nabídkou bytů i domů v oblasti Dejvice, Suchdol, Břevnov, Ruzyně a další populární části Prahy 6. Na luxusní byty Praha 6 si smíte nechat zprostředkovat hypotéku na míru u zkušeného partnera ve financování. To pro vás znamená významnou časovou úsporu. Rozhodnete-li se pro nákup či prodej domu Praha 6, můžete se spolehnout na to, že vám tým makléřek zajistí právní servis včetně bezpečné úschovy, potřebnou dokumentaci i znalecký posudek a tím zastoupí komunikaci s úřady.

Reality otevřené dotacím

Empatický přístup makléřek z Prahy 6 je zárukou maximální spokojenosti. Obraťte se na ně také v dalších otázkách, třeba pokud vás zajímá vyřízení dotací Nová zelená úsporám, eventuálně když potřebujete pomoct se stěhováním, vyklízením a vymalováním. Součástí nabídky služeb jsou také poprodejní servis, převod energií, realitní odhad trží ceny pro účely dědického řízení či technická inspekce sloužící jako ochrana pro poprodejní období. Neváhejte a svěřte své požadavky do rukou zkušeného týmu a uvidíte, že brzy budete bydlet konečně ve svém!