Sklady s dostatkem místa

Ne každý vlastní svůj sklad, proto se snaží, aby maximálně využil prostory, které si pronajímá za nemalé peníze. Hodně záleží na celkovém uspořádání, aby vše bylo přehledné, k čemuž výrazně pomohou nejrůznější přepravní boxy, regály a kontejnery. 

Stohovací přepravky

Dobrý systém uskladnění zboží

Každý podnikatel se snaží snížit své náklady na minimum, aby zvýšil vlastní zisk. V případě skladovacích prostorů je možné lépe promyslet uspořádání místa k dispozici. Zároveň se nevyhýbejte zachování dostatečné přehlednosti, aby se příslušné zboží našlo vždy snadno. K rozlišení uskladněného sortimentu vám výrazně pomohou přepravky nejrůznějších rozměrů a typů. Stohovací přepravky se jednoduše naskládají na sebe, a to až do maximální doporučované nosnosti. Tímto způsobem se dají i lépe přepravovat, navíc nejsou náročné na údržbu. Seženete různé modely, například děrované, s víkem, s okénkem či v atypickém provedení. 

Regály pro dobře fungující sklad

Soustřeďte se na výběr kvalitních a dobře navržených regálů, abyste ušetřili spoustu místa. Regály využijete nejen ve skladech, ale také v obchodech, v garážích, dílnách, ale i v moderních domácnostech. Vyrábějí se z různých materiálů, například z plastu, z nerezu, s plechovými nebo dřevotřískovými policemi. Do regálů si můžete přidat boxy, bedny, drátěné koše nebo skříňky se zásuvkami. Existují speciální typy na pneumatiky, dále se využívá trubkový systém, palety, konzole. Mobilní varianty naprosto ulehčí přemisťování. Jestliže hodláte doma prosadit něco nového, vyzkoušejte návrhář regálů. Tady vám jednoduchá webová aplikace pomůže navrhnout regály podle vašich představ. Uživatelské prostředí vám dá na výběr výšku, nosnost, šířku a jiné parametry. Není problém takto připravit i tento druh zařízení v atypickém vzhledu. K realizaci dochází hlavně pro podkrovní a trojúhelníkové místnosti.