Pohodlné celoroční práce v dílně

Stále roste počet nadšených kutilů, kteří si v domácí dílně či garáži rádi opraví nebo vylepší stávající domácí techniku a vybavení. Jenže taková práce vyžaduje kromě dávky manuální zručnosti, přesnosti a trpělivosti rovněž kvalitní nářadí pro detailní práci. Jestliže hledáte způsob, jak vytvořit nerozebíratelné spoje třeba na plotových dílcích či kovových prvcích, vyzkoušejte lepení, pájení a v neposlední řadě značně oblíbené svařování. K dokonalému výsledku vám pomůže svařovací technika a chybět vám nesmí ani svářecí kukla zajišťující ochranu hlavy a zraku před nebezpečným poraněním!

svářecí kuklaSvářecí technika na splátky

Blíží se narozeniny vašeho manžela, partnera, tatínka nebo snad stále aktivního dědečka, jež si rád udělá vše podle svých představ? Pak nezahálejte a opatřete jim dárek těšící každého vášnivého řemeslníka. Svářečka je ideálním dárkem, který nikdy neurazí a najde uplatnění v domácích podmínkách i náročném zaměstnání. Vsadíte-li navíc na kvalitu, můžete se těšit na perfektní výsledek i spokojenost nového majitele techniky. Byť se může toto zařízení jevit jako větší investice, existuje možnost nakoupit na splátky. Kromě svářecích kukel se vyplatí pořídit také svářečku plastových trubek nebo vybavení pro odporové sváření. V nabídce najdete ale další řadu svařovací techniky, díky níž bude práce s odlišnými materiály účinná a precizní.

Svářečka co2 – šikovný automat

Svářečka CO2 na kolečkách zaručuje profesionální práci. Svářecí poloautomat je opatřen řadou funkcí, s nimiž se vám bude efektivně pracovat v údržbářských provozech, v kovovýrobě, zámečnictví i karosářské dílně. Díky robustní konstrukci s výkonným transformátorem si sami budete regulovat napětí, výkon i nastavit funkce bodování a pulsování. V nabídce najdete rovněž celou řadu doplňkového příslušenství a vybavení pro komfortní práci. Díky splátkám si můžete dopřát profesionální techniku do dílny. Nabízený sortiment se hodí také pro mistry ve svém oboru, kteří ocení kvalitní provedení s mnoha funkcemi a zároveň snadným a dostupným ovládáním.