Pryč s kunou nadobro!

Může se to stát komukoliv z nás. Stačí, aby se u vás doma zalíbilo nevítanému hostu, kuně, která je nejen nechtěným, ale rovněž dlouhodobým nájemníkem mnoha půd. Kuna se umí velmi šikovně schovat a zároveň nadělat spoustu hluku. Jestliže chcete definitivně vypudit kunu i její zápach a předejít jejímu opětovnému návratu, zapomeňte na nefunkční fígle a vsaďte na osvědčenou klasiku!

Otestujte kombinaci správně namíchaných pachů

Jestliže si stále kladete otázku, jak se zbavit kuny, představujeme vám účinné řešení. Tím je speciální přípravek proti kunám, který stačí nastříkat na savý hadřík a položit do napadených míst. Jedinečné složení několika pro kuny nepříjemných pachů dokáže tato zvířata vypudit a konečně vám dopřát chvíle klidu a pohody! Přípravek ve spreji je prodáván v optimálním balení slibujícím dlouhou dobu používání. Výhodou produktu je nulový obsah toxických látek. Přesto jej vždy aplikujte pouze na látku či buničinu, kde funguje nejúčinněji.

Když auto navštíví kuna

Velký problém nastává, pokud navštíví kuna auto. Tato zvířata totiž mají ráda teplo, proto se mohou uchýlit do míst okolo motoru. Kromě toho, že se kuna v autě ohřívá, ráda okusuje hadičky a často způsobí nenávratné poškození motoru a ostatních částí pod kapotou. Mnoho majitelů vozidel majících s kunou nepříjemnou zkušenost, našlo v blízkosti motoru i zbytky jídel, což má za následek nepořádek a špinění, a to platí nejen v autě, ale stejně tak na půdě, v garáži nebo na chatě.

Pokud chcete předejít problémům kuny v autě, opět použijte přípravek s namíchanými pachy, jenž stačí aplikovat na hadřík. Sprej nikdy nepoužívejte přímo na části vozidla, aby nedošlo k jeho poškození. Toto cenově dostupné, rychlé a praktické řešení ochrání váš majetek i vozidlo před nechtěnými zvířecími návštěvníky, kteří zůstanou tam, kde mají – v lese.