Představujeme developerský projekt Zahrady Opatov

zdroj: zahrady-opatov.cz

Na Praze 4 je v současné době realizován projekt výstavby bytového domu s celkem 182 bytovými jednotkami. Ten se nachází zhruba 250 metrů od stanice metra C Opatov. Očekává se, že se tak značně podpoří vznik nového městského centra v této lokalitě.

V rezidenci budou k dispozici byty v Praze o velikosti 1+kk až po 5+kk. Některé z nich v přízemí budou zahrnovat i menší předzahrádky, k vyšším patrům pak budou náležet balkóny či terasy jako alternativní příjemné odpočinkové zóny na čerstvém vzduchu. Celkem se v tomto developerském projektu postaví 182 nových bytů.

Moderní bydlení pro mladé i seniory

Bydlení v této lokalitě uspokojí mladé páry, rodiny i starší. V blízkosti se nachází příroda, a přitom je plně zachována nutná občanská vybavenost. Jak už bylo vzpomenuto výše, jen pár minut chůze je situována stanice metra C Opatov. To vám při cestování do práce či dětem do školy ušetří velké množství času oproti cestování autobusem z hůře dostupných oblastí.

zdroj: zahrady-opatov.cz

Napojení na důležité dopravní tepny

Dobrou dostupnost zajistí nově vybudovaná obslužná komunikace, která se napojuje do páteřní komunikace Hviezdoslavova. Nové městské centrum tak bude jednoduše přístupné v rámci hromadné dopravy i vlastním vozem. Ten můžete zaparkovat v podzemních garážích, ze kterých přímo vede výtah k jednotlivým bytům.

Byty Praha 9 Dolní Počernice nabízí předzahrádku o velikosti až 240m2!

K odpočinku láká nedaleký Hostivařský park

V okolí rezidence se také nachází několikero zázemí pro trávení volného času. Jedním z nich je Hostivařský park s přehradní nádrží, v blízkosti bytového domu je to pak malebný Milíčovský háj, kde je možné se nejen pokochat přírodou, ale také se věnovat sportovnímu vyžití.

zdroj: zahrady-opatov.cz

Zahrady Opatov se rozkládají na zhruba 5000 metrech čtverečních. Všechna bytová křídla jsou obrácena směrem na jih, kde jsou také situovány zmiňované předzahrádky a relaxační zóna pro obyvatele rezidence. Součástí projektu jsou také nabídky komerčních prostor, dá se předpokládat, že zde později vznikne několik menších obchůdků, které ještě více rozšíří možnosti nabízených služeb.

V současné době je tento bytový projekt těsně před zahájením výstavby, ale řada bytů je již rezervovaných. Nejlevnější byt v tomto projektu koupíte za 2 mil Kč.

Více se o dozvíte na stránkách nové byty Praha 4. Článek sepsán ve spolupráci se SekyraGroup, a.s. 

3 komentáře u „Představujeme developerský projekt Zahrady Opatov

 • 13.11.2012 (19.05)
  Permalink

  Kdy budou ty byty dokonceny???

  • 27.11.2012 (21.16)
   Permalink

   Kolaudace by měla proběhnout v létě 2013

 • 6.3.2013 (4.47)
  Permalink

  jeste se nekoplo do zeme…

Komentáře nejsou povoleny.