Působivá vánoční výzdoba

Mnohé maličkosti dovedou vykouzlit pravou vánoční atmosféru. Hlavně dětské úsměvy mohou prozářit dny, kdy se tak brzy stmívá. V těchto časech voňavého cukroví, plavajícího kapra ve vaně, jmelí zavěšeného nade dveřmi a dárků, si na všechno dobře posviťte.

Neodolatelné dekorativní osvětlení

Na Vánoce si skoro každý udělá aspoň malý koutek, kde najde jehličí, adventní věnce, betlémy, blyštivé ozdoby, ale i mísu vanilkových rohlíčků. Během svátků nechybí ani větší počet návštěv příbuzných a kamarádů. Co upoutá jejich zrak, když zajdou večer na kus řeči? Okouzlující vánoční osvětlení, které umí podtrhnout úžasné dojmy z přátelského setkávání. Vybírejte si z velké nabídky světelných dešťů, koulí s proměnlivými barvami, hvězd, figurek a stromů. Než zvolíte správný druh, všímejte si, jestli je vhodný k vnitřnímu nebo venkovnímu používání. U pěkného LED venkovního vánočního osvětlení počítejte také s možností využití v interiérech. Naopak to však nejde! Každopádně LED řetězy, hvězdy, sněhové vločky a další modely vynikají nízkou spotřebou elektrické energie.

Inspirativní vánoční světýlka

Bojíte se, že na vás spadne něco ze střechy? Nápadité světelné rampouchy to jistě neudělají, když je pečlivě rozmístíte kolem oken či okraji střechy. Vkusná vánoční výzdoba inspirace na vás číhá takřka všude. Vytvořte společně s dětmi ozdoby z drátěných stužek, které stačí omotat kolem tužky, propíchnout špendlíkem a opatřit je drátkem. Jděte do lesa na šišky, protože jde o velmi atraktivní dekoraci. Hodí se na stromek, ale i na prostřený stůl. Klidně na ně nalepte hvězdy, andělíčky a jiné motivy. Na přírodní vzhled vsaďte u stromků. Zavěste na ně barevnými stužkami opatřené vlašské ořechy, usušená kolečka pomerančů a jablek, perníčky, slaměné a dřevěné výtvory. Místnost ihned získá originální vůni, která pohltí všechny vaše smysly.