Specialista na přístřešky a pergoly

Ať už máte nový dům či starší domek, možná také řešíte otázku umístění automobilu. Přeci jen auto zabere dost místo a často jej nejsme schopni vměstnat do garáže, kde už mají všichni členové rodiny kolo, třeba i motorku, hračky, sekačku nebo další nezbytné vybavení na zahradu a pro dílnu. V ten moment nastupuje do hry možnost přistavět další garáž, což vyžaduje značné finance, popřípadě se nabízí kvalitní přístřešek pro vozidlo, díky němuž bude vaše auto chráněno i před nepříznivým počasím a vám odpadnou starosti se škrábáním námrazy v zimních měsících.

přístřešek

Odborníci z Brna sází na kvalitu a funkčnost

Moderní přístřešky pro auta v sobě snoubí vše, co očekáváte od kvalitního zpracování s dlouhou životností. Stačí si vybrat velikost a provedení a těšit se na chytrý způsob parkování motorového vozidla u vás doma, na chalupě i kdekoliv je potřeba. Klíčovým stavebním prvkem je pozinkovaná ocelová konstrukce s antikorozní úpravou. Vrchní vrstvu konstrukce tvoří vysoce kvalitní vypalovaná barva. A  zůstávat nemusíte pouze u konstrukce, pod kterou se vejde jeden, dva i více automobilů. Stěny lze doplnit o velkorysý úložný prostor, okna i dveře a vytvořit tak další místo pro vaše vybavení.

Výplně jsou dostupné v dřevěném a kovovém provedení. Kromě samotných přístřešků se firma specializuje též na různé typy zastřešení z prvotřídních hliníkových profilů, jež se dají opatřit různými barvami dle nabízeného vzorníku. Zastřešení se hodí nejen k domu, ale i jako volně stojící ochrana pro auta. Vzhledem k zakázkové výrobě se pak nemusíte omezovat velikostí, stylem ani slevovat ze svých individuálních požadavků.

Léta praxe vás ohromí

Dlouholeté zkušenosti a řada realizovaných zakázek dělá z brněnské společnosti jasného favorita pro váš domov. V jejich sortimentu služeb nechybí též nadčasové pergoly či populární zimní zahrady, jež vám umožní trávit čas na zahradě za každého počasí a navíc významně zhodnotí vaši nemovitost. Výhodou je, že pergola Brno nabízí nezávazný kontaktní formulář na svých webových stránkách a všechny detaily s vámi individuálně vyřeší.

Zdroj obrázku: https://www.lk-pergoly.cz/