Staň se realitním makléřem

Snad každý člověk by si přál dostávat za svou práci tak vysoký plat, aby se nemusel obávat budoucnosti v nedostatku. Práce v realitách je obecně příslibem vyššího příjmu, ale jde o skutečně zaručený uspokojivý výdělek? 

plat realitního makléře

Odměnu získáte podle svých schopností

Ne, nemalujte si zářivou budoucnost s miliony v kapse. Sice nejde o nemožnou věc, ale vše závisí pouze na vašich schopnostech, píli a časových možnostech. Můžete se vrhnout do práce realitního makléře na plný úvazek, věnovat tomu veškerý svůj volný čas, ale naopak se tomu lze oddávat jen částečně, například při mateřské dovolené, nebo to mít jako vedlejší činnost. Plat realitního makléře si vlastně určujete sami. Obecně se přivýdělek pohybuje v tisících korunách měsíčně, ale pokud bude vaše realitní makléř práce vykonávána za plného nasazení, můžete již očekávat desetitisíce korun každý měsíc. Konkrétně nováčci dostávají padesát procent z provize za každou transakci, zkušení makléři berou osmdesát procent.

Služby realitního makléře

Realitní makléř plat máte rozhodně ve své moci, když budete pilní, pohrnou se k vám stále větší peníze. Co vlastně budete vše dělat? Nejde jen o prodávání nemovitostí, ale půjde také o finanční a právní poradenství. Stanete se pracovníkem v terénu, asistentem i psychologem. Hlavním cílem se stane uspokojení potřeb a přání vašich klientů. Navázání hlubšího vztahu se zákazníky jistě povede k úspěšné spolupráci. Jak se stát realitním makléřem? Možná se budete divit, ale nejdůležitější je odhodlání pracovat nejen na sobě, ale též pro lidi. Tato profese se v naší republice nijak nereguluje, tudíž nezáleží na vzdělání ani na praxi. Skutečně každý se může chopit této šance a získat stoprocentní zázemí pro rozjezd vlastního podnikání. Společnost vám nabídne nejen dlouhodobé kurzy, možnosti se sebevzdělávat, ale i zavedené systémy a databáze.