Stěhování levně? Máme tip pro Prahu a okolí

Nejméně jednou v životě čeká proces stěhování každého z nás. Ať už přemisťování věcí na studentskou kolej, do prvního bytu či společného bydlení s partnerem. Jakékoliv stěhování spojuje jedna vlastnost – je velmi časově náročné a často únavné. V Praze se nyní ale můžete obrátit na stěhovací firmu, která se postará o přestěhování nábytku, cenností a v neposlední řadě zajišťuje i stěhování pro firmy.

Tradice spolehlivosti za nízkou cenu

Přijatelná cena je mnohdy hlavním rozhodovacím faktorem při výběru stěhováků. Služby vysoké kvality, zejména pak rozsah činností, je důležitý pro domácnosti i majitele firem. Stěhovací služby využijete třeba při vyklízení sklepů, kam je zpravidla uskladňováno zbytečné harampádí a nepotřebné věci většího objemu. Profesionální stěhovací služba vám garantuje bezpečnou přepravu kompletního zařízení bytu, domu i kanceláře a hravě si poradí i s likvidací starého nábytku – ekologicky, ekonomicky a s odvozem do sběrného dvora podle roztřízených surovin.

Levné stěhování je právě nyní dostupné po celé Praze. Individuální přístup slibuje vždy dohodnutí smluvených úkolů pro pracovníky, kteří se nebojí práce a vše bezpečně sestěhují. Stěhovací firma se setkává i s náročnými požadavky na stěhování kanceláří do zahraničí či vzdálenějších míst. Dalším bonusem je stěhování až do pátého patra zdarma či bezplatná doprava po hlavním městě.

Pojištění jako záruka pro zákazníky

Stát se to může každému, ale vzhledem k náročnosti povolání stěhovacích techniků jsou jejich služby pojištěny pro případ zničení či rozbití stěhovaného nákladu. Podle velikosti břemena si můžete objednat velké auto, dodávku či kamion anebo si své věci bezpečně uložit v suchých a moderních skladovacích prostorách. Nebojte se ozvat třeba o víkendu, stěhovací služby jsou pro vás připraveny nonstop!