Vlastníte nemovitost? Poradíme, kdo se postará o kvalitní střechu

Čeká vás stavba nebo rekonstrukce střechy? Hledáte špičkového dodavatele, který vám nejen střechu postaví, ale pomůže i s výběrem nejvhodnějšího řešení právě pro vás? Střechy na klíč, rekonstrukce a opravy dnes nabízí mnoho stavebních firem. My vám nyní představíme jednu z nich.

oprava střechy

Padá vám střecha na hlavu? Neotálejte s opravou!

Pokud vám začíná do domu zatékat nebo foukat, možná vás v nejbližší době čeká nutná oprava střechy. Nenechávejte nic na poslední chvíli. Kontaktujte spolehlivou firmu, kterou je v Praze firma Střechy Novák. Zhodnotí stav vaší střechy a zajistí veškeré klempířské, tesařské i pokrývačské práce. Představí vám možnosti, které máte, a vy se brzy budete moci kochat novou krásnou střechou.

Nechte si zhotovit střechu na míru

V případě, že stavíte dům, je střecha na míru to nejlepší řešení, jaké se nabízí, pokud nemáte žádné zkušenosti a chcete mít co nejméně starostí. Na základě poptávky dostanete cenovou nabídku. Součástí bývá 3D realizace a prezentace projektu, na základě čehož můžete dále doladit detaily střechy.

S rekonstrukcí domu jde ruku v ruce střecha

Při rekonstrukci domu zvažte také rekonstrukci střechy. Když už v pracích na domě budete, je nejlepší vše udělat najednou. Co taková rekonstrukce zahrnuje? Bývá to výměna střešních latí nebo celé konstrukce a položení nové střešní krytiny. Nechte odborníky, aby se na vaší stávající střechu podívali a sami navrhli, co bude pro vaši rekonstrukci nejlepší.

Společnost Střechy Novák, která ročně realizuje okolo 300 nových střech, se nezaměřuje jen opravy, rekonstrukce a stavby střech rodinných domů, ale i činžáků. V jejich nejvyšších patrech tak vznikají úžasné a žádané podkrovní byty s luxusním nádechem, jedinečnou atmosférou a skvělými výhledy. Kontaktujte střechy Praha.