Vychutnejte si opravdu rychlý internet. Jaký balíček vás nadchne?

Pracujete z domova, streamujete, programujete nebo hrajete online hry s přáteli? V takových případech potřebujete vážně rychlé a stabilní připojení. Bez toho to zkrátka nepůjde. Jaké služby vás zaručeně potěší?

Zrychluj.cz

V naší zemi se pohybují desítky různých poskytovatelů. Každý z nich slibuje nejrychlejší, nejstabilnější a nejlevnější připojení. A realita? Řada z nich neplní ani podmínky, které jsou zapsané ve smlouvě. O neustálých výpadcích a dalších problémech ani nemluvě.

Chcete si užít kvalitní připojení a vyhnout se potížím? Pak se mrkněte na služby oblíbených odborníků z internet v Plzni, případně internet v Mladé Boleslavi. Nejste z těchto měst ani jejich okolí? Nevadí! Společnost Zrychluj totiž zajišťuje připojení na 99 % plochy celé České republiky.

Navíc k vám přijede do pouhých 24 hodin od vytvoření objednávky. Na místě zcela zdarma zapojí a aktivuje váš nový internet. Tím však její služby nekončí. Kdykoliv totiž budete mít k dispozici zákaznickou linku po telefonu, která funguje 24/7.

Jaký balíček služeb je pro vás nejlepší?

Patříte mezi opravdu náročné uživatele a vyžadujete 100% internet? Pak si na webových stránkách pod výše vloženými odkazy prohlédněte balíček XL pro náročné. Ten vám nabídne rychlost stahování 250 Mb/s, rychlost nahrávání 25 Mb/s a TV tarif zcela zdarma. A co víc, smlouva je naprosto bez závazků. Nemusíte se tedy upsat na kdovíjak dlouho.

A cena? Prvního půl roku budete platit pouze 449 Kč měsíčně. Po vypršení této doby budete platit 649 Kč měsíčně (což je pořád slušná cena).

Pokud nevyžadujete takto svižný balíček, prohlédněte si i další varianty. Ty přichází v podobách vhodných třeba na chatu, ale i pro naprosto průměrnou domácnost s dvěma dospělými a několika dětmi.