Výkup lesů, polí, luk i rybníků

Možná jste také zdědili les, pole, louku nebo rybník, nemáte dostatek času se o ně starat a hledáte chytré řešení, díky kterému získáte potřebné peníze a přitom se efektně zbavíte nevyužívaných lesů a dalších pozemků. Je to jednoduché – stačí se obrátit na odborníky, kteří vám nabídnou bezkonkurenční cenu za výkup, zprostředkují prodej a zajistí s tím spojené administrativní kroky.

výkup lesa

Pronájem je nevýhodný

Jestliže máte zkušenost s pronájmem, umíte si představit, o čem je řeč. Pronájem je sice jistotou, která ale nevynáší a mnohdy je i prodělečnou činností. Navíc pronájem ploch, které nemáte přímo pod dohledem, je potřeba neustále kontrolovat, aby nedošlo k jejich poškozování či ničení. Každý pronajímatel moc dobře ví, že výnosy jsou tak minimální, že mnohdy nepokryjí ani potřebné investice, opravy a správu majetku.

Výkup lesů je ideální volbou pro všechny, kdo dědí nepotřebná pole, rybníky, louky a zejména lesy. Nyní lze spolupracovat se společností, která se výkupem zabývá a vaše pozemky či vodní plochy zhodnotí a vykoupí v České republice i mimo ni.

Partner pro těžbu dřeva

Jestliže hledáte profesionálního partnera pro těžbu dřeva ve svém lese, obraťte se na odborníky. Ti vám nabídnou výhodnou cenu za těžbu, úklid lesa i následné zalesnění holin. Kvalitně a rychle odvedenou práci s vyškolenou obsluhou zaručuje použití špičkových strojů a moderních technologií šetrných k životnímu prostředí. Pokud máte les, který nechcete prodat, ale nemáte čas o něj pečovat, můžete využít rovněž služeb lesního hospodáře. Díky němu budete mít les zalesněný, využitý k těžbě nebo pěstování a jeho odborný servis vám pomůže i v případě, že stromy napadne škůdce či přírodní kalamita.

Nenechávejte svá pole a lesní pozemky ležet ladem, stejně tak věnujte péči vodním plochám, aby nedošlo k jejich zbytečnému znehodnocování. Znalci jsou připraveni vám kdykoliv poskytnout servis a zajistit prodej, odkup nebo právní pomoc. Údržbu, prodej i těžbu lesů dnes využívají všichni, kdo se nechtějí vzdát zelených ploch a přesto chtějí z jejich vlastnění finančně prosperovat. Přidejte se ke spokojeným zákazníkům i vy!