Vylepšete své schodiště o moderní zábradlí

V rodinném domku, společnosti, nebo bytovém domě a všude tam, kde nesmí chybět schodiště, je potřeba zvážit výběr zábradlí. To plní bezpečnostní funkci, slibuje stabilní chůzi a pro starší ročníky představuje opěrný bod. Kromě toho může zábradlí působit jako elegantní doplněk a dodat tak jednoduchým schodům neotřelý vzhled. Na výběr máte celou řadu materiálů, s nimiž docílíte skvělého výsledku!

Nerezové zábradlí je investicí do spokojenosti

Velmi žádané je zábradlí z nerezu, které symbolizuje moderní domov. Nerezové materiály se dobře kombinují se sklem, dřevem i kovovými prvky. Lesklý design garantuje nadčasovost, s níž budete spokojeni dlouhou řadu let. Schodiště může mít mnoho podob a na vás zůstává výběr výplní a kombinace tyčí. Nerezová ocel se hodí též do namáhaných prostor, protože se vyznačuje vynikající odolností vůči korozi a neoxidujícím kyselinám. Aktuálně se využívá také při stavbě vnitřních a vnějších bazénů či zahrad, s nimiž nerez získává na minimalistickém vzhledu. Nerezové zábradlí si uchovává svůj původní tvar i barvu.

Originální kovové schodiště s nádechem klasiky

Obrovské popularitě se těší i kovové schodiště kombinující přírodní dřevo s detailně opracovaným kováním. Kov najde využití u vás doma i venku okolo domu a všude tam, kde s ním chcete vylepšit stávající prostory. Kov reaguje na změny počasí a díky speciální úpravě garantuje ochranu před sklouznutím v zimním období. Nenáročná údržba a precizní zpracování dělají z kovu jasného favorita při výběru schodiště, kování či zábradlí. Kov lze barevně upravit lakováním, záleží tedy pouze na vás, v jakém odstínu máte laděný interiér a jak benefity kovu využijete.  Budete-li mít zájem o návrh a realizaci zajímavého schodiště, vsaďte na odborníky zabývající se zakázkovou výrobou. Navíc své nové schodiště můžete opatřit zajímavými bytovými dekoracemi v totožném designu.