Zahradní dekorace s nádechem Skandinávie

Také milujete letní sedánky na zahradě s osvěžující limonádou, oblíbenou knihou a rozpáleným grilem? Aby taky ne! Je to ten nejlepší lék na stres a zahnání špatné nálady. Zahrada je dokonalým místem, kde přijdete na jiné myšlenky a načerpáte sílu na nadcházející dny. Aby vám na čerstvém vzduchu bylo příjemně, útulno a dýchalo to na vás Skandinávií, chce to se zaměřit také na vhodné doplňky a zahradní dekorace, které dokážou vytvořit tu nejlepší atmosféru.

zahradní dekoracePraktické zahradní dekorace

Dekorace pomáhají nejen uvnitř v domě, ale i venku na zahradě zútulnit prostor. Pokud milujete vintage skandinávský styl, pak není nic jednoduššího, než se obklopit zinkovými i kovovými doplňky s romantickou vintage patinou. V tomto stylu najdete například držáky na hadice, konvice na zalévání květin, ptačí budky, kbelíky a spoustu dalšího. Příznivce moderního skandinávského stylu jistě zaujme především stylové zahradní posezení, které může i samo o sobě být dekorací a chloubou celé zahrady. Pokud je zastřešeno, pak si na pomoc vezměte stylové polštářky a PVC koberce, které dodají tu správnou pohodovou atmosféru.

Ozdobné zahradní dekorace

Ozdobné zahradní dekorace jsou třešničkou na dortu celkového vzhledu zahrady. V dnešní době existuje nespočet možností, jak zaplnit takzvaná “hluchá místa” a dodat jim styl. Vytvořte si například relaxační zónu s houpací sítí, příručním zahradním stolkem a šplouchající fontánou opodál, která utiší myšlenky a pomůže vytvořit dokonalou oázu klidu a harmonie. Oživte posezení na zahradě stylovými venkovními květináči, rozvěste světelné řetězy, vybavte se lucernami a romantické zákoutí je hotové. Světelné řetězy a lucerny nejsou záležitostí pouze zimního období, využijete je po celý rok a v létě si díky nim můžete vychutnat teplé letní večery naplno – tak, jako to dělají na severu.