Kejřův Park 2 právě ve výstavbě v Praze 9 – Hloubětín

zdroj: kejruvpark2.cz
zdroj: kejruvpark2.cz

Kejřův Park 2 je název projektu, který nabídne neobyčejné bydlení nedaleko centra Prahy. Jestliže je i vaším snem bydlet právě v blízkosti Prahy, ale současně chcete bydlet v přírodě a moderně, máte i vy díky projektu Kejřův Park 2 možnost, si svůj sen splnit. Kejřův Park 2 totiž přináší celou řadu zajímavostí.

Zajímavá lokalita a možnosti vyžití

Projekt Kejřův Park 2 navazuje na již dostavěný projekt Kejřův Park 1 (získejte na poslední volné byty v tomto projektu slevu 20%) a nachází se také ve stejné lokalitě, kterou je Praha 9.

Krásná lokalita s dobrou dopravní dostupností, zdroj: kejruvpark2.cz
Krásná lokalita s dobrou dopravní dostupností, zdroj: kejruvpark2.cz

Projekt Kejřův Park 2 za svým předchůdcem nijak nezaostává. Nabídne celkem 88 moderně vybavených bytů. V nabídce jsou byty v dispozicích od 1+kk, až po luxusní 4+kk s rozměry od 47 do 94 m2. Ke každému bytu bude navíc k dispozici podzemní garáž a sklepní kóje (za příplatek).

Nový byt v Praze je nyní dostupnější díky rekordně nízkým úrokovým sazbám u hypoték.

Velkou výhodou je, že každý byt má svou vlastní zahrádku nebo prostorný balkon s výhledem na rybník nebo lesopark. Právě okolí bytů v této lokalitě je velkou parádou. Celý areál obklopuje zeleň, v blízkosti se nachází lesopark, Hořejší rybník a také síť cyklostezek. V samotném areálu je navíc dětské hřiště. Areál je uzavřený s 24 hodinovou ostrahou, takže nemusíte mít obavy o sebe ani o svůj majetek.

Pokud preferujete bydlení přímo vedle stanice metra, podívejte se na nové byty ve Vysočanech v blízkosti stanice Českomoravská.

Vyplatí se, jednat včas!

Projekt Kejřův Park 2 nabídne také kompletní občanskou vybavenost. Nachází se zde školy i školy, obchody, zdravotní středisko i kavárny a restaurace. Skvělá je i dostupnost do centra Prahy. Nedaleko areálu je několik autobusových a tramvajových zastávek i stanice metra B – Hloubětín a v centru tak můžete být za pouhých 15 minut.

Dostatek zeleně v okolí, zdroj: kejruvpark2.cz
Dostatek zeleně v okolí, zdroj: kejruvpark2.cz

Přestože má být projekt dokončen na jaře roku 2014, prodej nových bytů Praha 9 již odstartoval a je o ně veliký zájem. Pokud se i vám představa o bydlení v lokalitě Kejřův Park 2 líbí, neváhejte a rezervuje si svůj byt včas. Navíc pozor – nyní můžete získat příslušenství k bytu zdarma nebo slevu až 6%! Byty jsou skvělé pro mladé páry, rodiny s dětmi i seniory.

1 komentář u „Kejřův Park 2 právě ve výstavbě v Praze 9 – Hloubětín

  • 23.1.2013 (10.41)
    Permalink

    Ty fotky od těch prodejců jsou vždycky skvělé, škoda že v realitě to tak pak nevypadá :-)

Komentáře nejsou povoleny.