Liberty Building – skvostné bydlení v Praze 4 se slevou 15%

zdroj: libertybuilding.cz

Ruch velkoměsta je hned za rohem, v oblasti nových bytů z projektu Liberty Building je klid. Přejete si mít kancelář na stejném místě jako byt? Ani to není problém. Představujeme vám projekt, který elegantně skloubí váš pracovní život s tím osobním.

Děje se to v Nuslích

Na pomezí druhého a čtvrtého pražského obvodu, v Nuslích, se již rezervují a prodávají bytové i nebytové prostory, o které je nebývalý zájem, takže pokud i vám by vyhovovalo bydlet i úřadovat prakticky na jednom místě, s rozhodnutím příliš neotálejte.

V prostoru mezi ulicí Bartoškovou, Kloboučnickou a V Horkách vznikl projekt Liberty Building rekonstrukcí bývalé továrny Regula a stavbou nového objektu, v němž se dnes již nacházejí moderní nové byty v Praze 4.

Navíc se nikdo z obyvatel domu či uživatelů kanceláří nemusí strachovat o své parkovací místo, protože v podzemním podlaží je jich dost pro všechny.

Liberty Building se právě staví, zdroj: libertybuilding.cz

Moderní bydlení pro každého

V rámci projektu byly vybudovány byty, které jsou vhodné jak pro rodiny s dětmi, tak pro jednotlivce. Jedná se vesměs o loftové byty, po nichž je v hlavním městě neuspokojený zájem. Lákává je i střešní terasa u prostorného dvoupatrového bytu. A to všechno již od necelých dvou milionů korun!

Chcete bydlet raději blízko přírody než v úplném centru města? Podívejte se na bytový projekt nových bytů v Praze 10 – Zelený Botič.

Nadělte si bydlení k Vánocům se slevou 15%

Většina z nás už na Ježíška nevěří, proto se o pohodu Vánoc musíme postarat sami. A co krásnějšího si můžeme darovat k Vánocům než nové bydlení. Pro prvních dvacet bytů rezervovaných do konce roku navíc platí sváteční sleva ve výši 15%. Navíc také ušetříte 1% na DPH, které bude v roce 2013 opět vyšší.

Nabízí krásný výhled, zdroj: libertybuilding.cz

Bytem a kanceláří to nekončí

Protože práce pro klienta nekončí prodejem bytu, nabízí Geosan Development a. s. všem možnost využít četné slevy u svých partnerů, a to od služeb bytových architektů přes stěhování až po samotné doplňky. Dokonce můžete mít jako klient Geosan Development a.s. levnější i dovolenou!

Tento projekt zvítězil mezi silnou konkurencí bytových projektů v Praze 4 v soutěži Realitní projekt roku 2012. Více se dozvíte v tomto článku.

Pokud vás bytový i nebytový projekt v širším centru Prahy zaujal a rozhodli jste se změnit svůj život k lepšímu, přejeme vám v nových prostorách mnoho úspěchů!

1 komentář u „Liberty Building – skvostné bydlení v Praze 4 se slevou 15%

Komentáře nejsou povoleny.